Arany színű cukros gyöngy keverék tökéletes torták díszítésére, fagylaltokra, édességekre és süteményekre. Fedezze fel ezeknek a gyöngyöknek a varázsát, amelyek minden desszertet művészeti alkotássá varázsolnak. Nem csak dekorációk – apró kiegészítők, amelyek ragyogást és egyediséget kölcsönöznek édességeinek. A legkiválóbb alapanyagokból készülnek. Felületkezelése innovatív megközelítés a díszítés terén, amely kiemelkedik a hagyományos ételízes díszítőelemek közül. Ha a díszítést pehelykönnyű krémre szórja, a nedvesség a krémből a díszítés felületén megihatolhatja. De vigyázz, ha a díszítés nedves krémre hosszabb ideig kerül, a csomagolásból származó színezék is kioldódhat, és az a krém felületén jelenhet meg. Ha szeretné, hogy a díszítés nagyobb darabjai például a borítás tortán megtapadjanak, ezt a fajta díszítést meg lehet ragasztani félig szilárd csokoládéval vagy mézes sütemények glazúréval. A szórást a legjobb egy tál fölé vagy perem nélküli tepsire dolgozni.
A csomag a következőket tartalmazza: 1 kg
cukor, búzaliszt liszt, keményítőszirup, élelmiszer-talc, fényező anyag kapol, szintetikus élelmiszer-színezékek: E102, E172, E155.
| Allergének | glutén |
| Energiaérték kJ | 1480 kj |
| Energiaérték kcal | 353,6 kcal |
| Zsírok | 0,17 g |
| - ebből telített zsírsavak | 0,03 g |
| Szénhidrátok | 87,4 g |
| - ebből cukrok | 76,3 g |
| Fehérje | 1,7 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0,001 g |
Ukrajna
| Színes | Arany |
| Kategóriák: | Gyöngyök, apró gyöngyök, pikkelyek és strasszok |
| Cukorkás bevonat 1kg | |
| Gyártó | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116715264 |
| Termékszám | ilc456 |